KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098003
nr 1409 8003
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Romans in Toscana". Signerad, numrerad 78/100, ca 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 39x31 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:49